به مناسبت روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی و با حضور برخی از مدیران شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر از اورژانس شرکت گل‌گهر و شرکت توسعه آهن و فولاد بازدید به‌عمل آمد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، توسط روابط‌عمومی و امور بین‌الملل این شرکت و با حضور مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی و مدیر ایمنی، بهداشت و محیط‌ زیست شرکت، بازدیدی به‌صورت سرزده از مرکز اورژانس شرکت گل‌گهر به‌عمل آمد.
مدیران شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر در این بازدید سرزده با پرسنل این مرکز دیدار و گفتگو کردند و به‌پاس خدمات و زحماتشان از آن‌ها تقدیر و به آنان خسته‌نباشید و خداقوت گفتند.
همچنین مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی و مدیر ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر با حضور در شرکت توسعه آهن و فولاد با پرسنل اورژانس این شرکت نیز دیدار و گفتگو کردند و به بررسی مشکلات کاری آن‌ها پرداختند.

 

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group