مسابقه نقاشی یلدای مهربانی با موضوع یلدا در خانه به همت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، در این مسابقه که ویژه فرزندان پرسنل این شرکت و به مناسبت شب یلدای ایرانی و باستانی برگزار گردید، مواردی همچون؛ دورهمی خانوادگی، حضور کودکان، نوجوانان، جوانان، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها در مهمانی‌های یلدایی، حافظ خوانی و خاطره گویی، سفره‌های یلدایی و سایر اتفاقات یلدایی در خانه توسط فرزندان پرسنل، نقاشی و به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید.

این مسابقه در چند رده سنی مختلف شامل ۵ الی ۱۰ سال، ۱۱ الی ۱۵ سال و ۱۶ الی ۲۰ سال برگزار شد و هر متقاضی مجاز به ارسال حداکثر دو اثر بود که پس از جمع‌آوری ۵۲ اثر ارسالی، ارزیابی و داوری آن‌ها توسط سرکار خانم سمیه هاشمی از اساتید مطرح نقاشی شهرستان انجام و در نهایت ۱۰ اثر به‌عنوان اثرات برتر انتخاب گردید و در مراسم گرامیداشت شب یلدا که با حضور پرسنل شرکت و خانواده‌هایشان برگزار شد با اهدا هدایای نقدی از نفرات برتر تجلیل به‌عمل آمد.

 

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group