نشست مشترک مدیرعامل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر با شهردار سیرجان، صبح امروز در محل دفتر شهردار برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، مديرعامل این شرکت به همراه برخی از معاونین و مدیران شرکت با حضور در دفتر شهردار سیرجان، ضمن دیدار با دکتر کریمی‌پور و برخی معاونین و مدیران شهرداری، نسبت به مهم‌ترين مسائل مشترک و زمينه‌ همکاری‌های متقابل بین شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر و شهرداری سیرجان، به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

مهندس حسن رحیمی در ابتدا ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای دکتر کریمی‌پور در مسئوليت مهم و خطیر شهرداری سیرجان، ابراز امیدواری کرد؛ شاهد فصل جدید و کم‌نظیری در همکاری‌ مشترک بین شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر و شهرداری سیرجان باشیم.

مدیرعامل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر با بیان اینكه ماهیت کار این شرکت و شهرداری سیرجان، تشابهات زیادی دارد و ما به‌عنوان شهردار منطقه بزرگ بیست‌هزار هکتاری  گل‌گهر فعالیت می‌کنیم، گفت: علاقه‌مندیم که ارتباط بین این شرکت و شورا و شهرداری سیرجان بیشتر شود و همکاری و تعامل بیشتری در حوزه‌های مختلف با یکدیگر داشته باشیم.

وی افزود: مسیر و اهداف مدنظر شرکت بر اساس طرح جامع منطقه گل‌گهر و استراتژی کلان کسب‌وکار ۱۴۱۰ منطقه گل‌گهر تدوین شده است و ما اهدافمان را در همین راستا برنامه‌ریزی کرده‌ایم، به‌طوریکه تمامی زیرساخت‌های منطقه گل‌گهر توسط این شرکت انجام می‌شود و پروژه‌های بزرگ و مهمی در چند سال اخیر در منطقه گل‌گهر احداث شده و یا در حال احداث می‌باشد.

مهندس رحیمی از ایجاد زیرساخت راه و راه‌آهن و  پل‌های روگذر و زیرگذر، شهرک صنعتی تخصصی، شهرک مدرن حمل‌ونقل، مجتمع‌های خدمات رفاهی بین‌راهی و ... به‌عنوان برخی از پروژه‌های بزرگ این شرکت نام برد و گفت: برخی از این پروژه‌ها در جنوب‌شرق کشور، بی‌نظیر هستند و ما از مشارکت و همکاری شهرداری سیرجان در اجرای برخی پروژه‌های مرتبط منطقه استقبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر با بیان اینکه، یکی از برنامه‌های این شرکت در حوزه شهری، احداث ورودی شیراز و بهسازی و زیباسازی آن می‌باشد، گفت: این ورودی یکی از ورودی‌های مهم شهر برای مسافران و همچنین مسیر تردد روزانه پرسنل شاغل در منطقه گل‌گهر هست که بهسازی و زیباسازی آن مورد تاکید تمامی مدیران عامل شرکت‌های منطقه از جمله مدیرعامل محترم شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر می‌باشد و نظرشان بر این است که این ورودی به زیباترین ورودی شهر تبدیل شود و ما هم آمادگی کامل خود را برای احداث میدان ورودی جاده شیراز و بهسازی و زیباسازی آن اعلام کرده‌ایم و به‌زودی عملیات اجرایی این پروژه بزرگ آغاز می‌گردد.

دکتر کریمی‌پور شهردار سیرجان نیز در این نشست با ابراز تمایل جهت همکاری‌های مشترک بین شهرداری و شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر گفت: هدف ما این است که کاری برای شهر و رفاه شهروندان انجام شود و قطعا در این راستا همکاری‌های مشترکی با یکدیگر خواهیم داشت.

شهردار سیرجان با بیان اینكه ورودی جاده شیراز از اولویت‌های کاری مهم شهرداری است و مردم هم به شدت پیگیر بهسازی و زیباسازی آن هستند، گفت: می‌طلبد هرچه زودتر این ورودی، بهسازی شود، چراکه وضعیت فعلی آن، به‌ هیچ‌وجه مناسب نیست.

وی با بیان اینکه امیدواریم، عملیات احداث و بهسازی ورودی شیراز با مشارکت و همکاری شهرداری و شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر هرچه زودتر آغاز شود، گفت: با توجه به اینکه شهر سیرجان، چند ورودی مهم دارد، پیشنهاد بنده این است که هر یک از ورودی‌های شهر توسط یکی از شرکت‌های منطقه گل‌گهر و با همکاری شهرداری، بهسازی و زیباسازی شود و المان‌های آن نیز به‌صورت مشارکتی در ورودی‌های شهر نصب گردد.

 

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group